• Plakát
  • Plakát
  • Plakát
  • Plakát
  • Plakát
  • Plakát
  • Plakát
spacer
1. P
20:00 „Uram, nem látta Magyarországot?" - Pregitzer Fruzsina előadása az Együtt az egyházmegye című rendezvény keretében
spacer
2. Sz
spacer
3. V
spacer
4. H
spacer
5. K
spacer
6. Sz
spacer
7. Cs
spacer
8. P
spacer
9. Sz
spacer
10. V
spacer
11. H
spacer
12. K
18:00 Marie Jones: Kövekkel a zsebében
- Városi Színház, Nagybánya, stúdióterem - Főtér fesztivál 2017.
spacer
13. Sz
spacer
14. Cs
18:00 Flashmob/Villámcsődület - az Északi Színház társulatainak közös produkciója - Horea (volt Hám János) utca - Tranzit FESZT 2017.
19:00 Schilling Árpád - Láng Annamária: Exit
- a Temesvári Csiky Gergely Állami Magyar Színház vendégjátéka - HU, RO, SRB, ENG felirattal - Északi Színház, nagyterem - Tranzit FESZT 2017.
22:00 Afterparty - Backdoor Pub
spacer
15. P
11:00 Nyilvános beszélgetés az Exit című előadásról - Északi Színház, büfé - Tranzit FESZT 2017.
19:00 Flow - táncszínházi előadás - a marosvásárhelyi András Lóránt Társulat vendégjátéka - Északi Színház, nagyterem - Tranzit FESZT 2017.
21:00 Leonce és Léna - Georg Büchner műve alapján - a nagyváradi Mária Királyné Színház vendégjátéka - RO nyelvű előadás - Tűzoltótorony - Tranzit FESZT 2017.
22:00 Afterparty - Backdoor Pub
spacer
16. Sz
11:00 Nyilvános beszélgetés a Flow című előadásról - Északi Színház, büfé - Tranzit FESZT 2017.
17:00 Marie Jones: Kövekkel a zsebében
Szakszervezetek Művelődési Háza, kisterem - Tranzit FESZT 2017.
19:00 Ronald Harwood: Az öltöztető - Szatmárnémeti Északi Színház román tagozat - HU felirattal - Északi Színház, nagyterem - Tranzit FESZT 2017.
spacer
17. V
11:00 Nyilvános beszélgetés a Kövekkel a zsebében című előadásról - Északi Színház, büfé - Tranzit FESZT 2017.
17:00 Visky András: Júlia - párbeszéd a szerelemről - a debreceni Csokonai Nemzeti Színház vendégjátéka - RO felirattal - szakszervezetek Művelődési Háza, nagyterem - színpadi nézőtér - Tranzit FESZT 2017.
19:00 Max Frisch: Biedermann és a gyújtogatók
- a Temesvári Állami Német Színház vendégjátéka - RO felirattal, HU szinkrontolmáccsal - Északi Színház, nagyterem - Tranzit FESZT 2017.
22:00 Nyilvános beszélgetés a Júlia - párbeszéd a szerelemről című előadásról - Északi Színház, büfé - Tranzit FESZT 2017.
22:00 Afterparty - Backdoor Pub
spacer
18. H
11:00 Nyilvános beszélgetés a Biedermann és a gyújtogatók című előadásról - Északi Színház, büfé - Tranzit FESZT 2017.
17:00 Kovács Levente legújabb, A megoldás című könyvének bemutatója - Tranzit FESZT 2017.
19:00 Abszolút! - Ion Creangă Ivan Turbincă meséje nyomán - a bukaresti ACT Színház vendégjátéka - HU felirattal - Tranzit FESZT 2017.
spacer
19. K
18:00 Kai Hensel: Klamm háborúja
Északi Színház, Ács Alajos Játékszín - Tranzit FESZT 2017.
19:00 Georg Büchner: Woyzeck - az Eugene Ionesco Nemzeti Színház vendégjátéka, Kisjenő, Moldova - RO nyelvű előadás - Északi Színház, nagyterem - Tranzit FESZT 2017.
22:00 Afterparty - Backdoor Pub
spacer
20. Sz
11:00 Nyilvános beszélgetés a Klamm háborúja című előadásról - Északi Színház, büfé - Tranzit FESZT 2017.
19:00 Gotthold Ephraim Lessing: Emilia Galotti - a nyíregyházi Móricz Zsigmond Színház vendégjátéka - RO felirattal - Északi Színház, nagyterem - Tranzit FESZT 2017.
21:00 Nyilvános beszélgetés az Emilia Galotti című előadásról - Északi Színház, büfé - Tranzit FESZT 2017.
spacer
21. Cs
16:00 A magyar dráma napja/Havi dráma-sorozat - Pintér Béla: Az Őrül, az Orvos, a Tanítványok és az Ördög - felolvasószínház - Szatmárnémeti Északi Színház Harag György Társulat - Északi Színház, büfé - Tranzit FESZT 2017.
18:00 Hristo Boytchev: Titanic zenekar - Szatmárnémeti Északi Színház román tagozat - HU felirattal - Északi Színház, nagyterem - Tranzit FESZT 2017.
18:00 Visky András: Pornó
- Tomcsa Sándor Színház, Székelyudvarhely - dráMA kortárs színházi találkozó
20:00 Szvjatlana Aljakszandravna Alekszievicsi és Vlagyimir Csertkov szövegei nyomán: Reacting Chernobyl - a kolozsvári ZUG.zone és a Váróterem Projekt közös vendégjátéka - RO felirattal - szakszervezetek Művelődési Háza, nagyterem - színpadi nézőtér - Tranzit FESZT 2017.
22:00 Afterparty - Backdoor Pub
spacer
22. P
11:00 Nyilvános beszélgetés a Reacting Chernobyl című előadásról - Északi Színház, büfé - Tranzit FESZT 2017.
17:00 Petro Ionescu: A közeljövőben - a kolozsvári Reactor és a Váróterem Projekt közös vendégjátéka - Északi Színház, Ács Alajos Játékszín - Tranzit FESZT 2017.
19:00 Timur Vermes: Nézd, ki van itt!
- a Marosvásárhelyi Nemzeti Színház Tompa Miklós Társulatának vendégjátéka - RO felirattal - Északi Színház, nagyterem - Tranzit FESZT 2017.
21:00 Eredet - mozgásszínházi előadás - a tordai Aureliu Manea Színház vendégjátéka - Horea (volt Hám János) utca - Tranzit FESZT 2017.
22:00 Afterparty - Backdoor Pub
22:00 Nyilvános beszélgetés a Nézd, ki van itt! című előadásról - Északi Színház, büfé - Tranzit FESZT 2017.
spacer
23. Sz
17:00 Edmond - David Mamet műve nyomán - a nagybányai Városi Színház vendégjátéka - RO nyelvű előadás - Szakszervezetek Művelődési Háza, nagyterem - színpadi nézőtér - Tranzit FESZT 2017.
20:00 Molière: A mizantróp - a nagyváradi Szigligeti Színház vendégjátéka - RO felirattal - Északi Színház, nagyterem - Tranzit FESZT 2017.
spacer
24. V
17:00 Zelei Miklós: Hubertusz
- a Budapesti Gózon Gyula Kamaraszínház és a Kárpátaljai Megyei Magyar Drámai Színház közös vendégjátéka - RO felirattal - Szakszervezetek Művelődési Háza, nagyterem - Tranzit FESZT 2017
19:00 George Bernard Shaw: A csokoládékatona - a bukaresti Odeon Színház vendégjátéka - HU felirattal - Északi Színház, nagyterem - Tranzit FESZT 2017.
22:00 Afterparty - DownTown Pub
22:00 Fényfestés a színház épületén
spacer
25. H
spacer
26. K
spacer
27. Sz
spacer
28. Cs
spacer
29. P
spacer
30. Sz
spacer
  • Plakát
  • Plakát
  • Plakát
  • Plakát
  • Plakát
  • Plakát
  • Plakát