• Plakát
  • Plakát
  • Plakát
  • Plakát
  • Plakát
  • Plakát
  • Plakát
  • Plakát
  • Plakát
Harag György Társulat Bábtagozat Ács Alajos Játékszín
spacer
1. Sz
spacer
2. Cs
17:00 Frank Wedekind:
A tavasz ébredése
Holnapután Fesztivál, Nagyvárad, Szigligeti Színház
spacer
3. P
19:00 Georges Feydeau:
A balek
(A hülyéje)

a nyíregyházi Móricz Zsigmond Színház vendégjátéka, Északi Színház
spacer
4. Sz
spacer
5. V
18:00 Tóth- Máthé Miklós:
Én, Károli Gáspár
Tasnádi Kulturális Központ, Nóti Károly bérlet
spacer
6. H
18:00 Székely Csaba:
Semmit se bánok
Nagybányai Városi Színház, Németh László bérlet
spacer
7. K
09:30 Nagy Regina:
Tündérpereputty
Iparosotthon, Bábszínházi Terem, Kisiskolás bérlet
11:00 Nagy Regina:
Tündérpereputty
Iparosotthon, Bábszínházi Terem, Kisiskolás bérlet
spacer
8. Sz
09:30 Nagy Regina:
Tündérpereputty
Iparosotthon, Bábszínházi Terem, Kisiskolás bérlet
11:00 Nagy Regina:
Tündérpereputty
Iparosotthon, Bábszínházi Terem, Kisiskolás bérlet
spacer
9. Cs
10:00 Lenendák kertjében - a Bekecs Néptáncegyüttes vendégjátéka, Szakszervezetek Művelődési Háza
09:30 Nagy Regina:
Tündérpereputty
Iparosotthon, Bábszínházi Terem, Kisiskolás bérlet
11:00 Nagy Regina:
Tündérpereputty
Iparosotthon, Bábszínházi Terem, Kisiskolás bérlet
spacer
10. P
spacer
11. Sz
spacer
12. V
10:00 Nagy Regina:
Tündérpereputty
Iparosotthon, Bábszínházi Terem, Kisiskolás bérlet
11:30 Nagy Regina:
Tündérpereputty
Iparosotthon, Bábszínházi Terem, Kisiskolás bérlet
spacer
13. H
09:30 Nagy Regina:
Tündérpereputty
Iparosotthon, Bábszínházi Terem, Kisiskolás bérlet
11:00 Nagy Regina:
Tündérpereputty
Iparosotthon, Bábszínházi Terem, Kisiskolás bérlet
spacer
14. K
11:00 Nagy Regina:
Tündérpereputty
Tiszaújváros, Derkovits Kulturális Központ
14:00 Nagy Regina:
Tündérpereputty
Tiszaújváros, Derkovits Kulturális Központ
spacer
15. Sz
09:30 Nagy Regina:
Tündérpereputty
Iparosotthon, Bábszínházi Terem, Kisiskolás bérlet
11:00 Nagy Regina:
Tündérpereputty
Iparosotthon, Bábszínházi Terem, Kisiskolás bérlet
spacer
16. Cs
09:30 Nagy Regina:
Tündérpereputty
Iparosotthon, Bábszínházi Terem, Kisiskolás bérlet
11:00 Nagy Regina:
Tündérpereputty
Iparosotthon, Bábszínházi Terem, Kisiskolás bérlet
spacer
17. P
19:00 Molière:
Scapin
Északi Színház, Ács Alajos bemutatóbérlet
09:30 Gimesi Dóra:
Szélszabadító
Iparosotthon, Bábszínházi Terem, Kisiskolás bérlet
11:00 Gimesi Dóra:
Szélszabadító
Iparosotthon, Bábszínházi Terem, Kisiskolás bérlet
spacer
18. Sz
19:00 Molière:
Scapin
Északi Színház, Diószeghy Iván bérlet
spacer
19. V
19:00 Molière:
Scapin
Északi Színház, Nyiredi Piroska bérlet
11:00 Nagy Regina:
Tündérpereputty
Iparosotthon, Bábszínházi Terem
spacer
20. H
19:00 Molière:
Scapin
Nagykárolyi Városi Színház, Náday István bérlet
09:30 Gimesi Dóra:
Szélszabadító
Iparosotthon, Bábszínházi Terem, Iciri-Piciri bérlet
11:00 Gimesi Dóra:
Szélszabadító
Iparosotthon, Bábszínházi Terem, Iciri-Piciri bérlet
spacer
21. K
19:00 Molière:
Scapin
Nagykárolyi Városi Színház, Bródi István bérlet
09:30 Gimesi Dóra:
Szélszabadító
Iparosotthon, Bábszínházi Terem, Iciri-Piciri bérlet
11:00 Gimesi Dóra:
Szélszabadító
Iparosotthon, Bábszínházi Terem, Iciri-Piciri bérlet
spacer
22. Sz
09:30 Gimesi Dóra:
Szélszabadító
Iparosotthon, Bábszínházi Terem, Iciri-Piciri bérlet
11:00 Gimesi Dóra:
Szélszabadító
Iparosotthon, Bábszínházi Terem, Iciri-Piciri bérlet
spacer
23. Cs
18:00 Zágon István - Nóti Károly - Eisemann Mihály:
Hippolyt, a lakáj
Csokonai Nemzeti Színház, Debrecen
09:30 Gimesi Dóra:
Szélszabadító
Iparosotthon, Bábszínházi Terem, Iciri-Piciri bérlet
11:00 Gimesi Dóra:
Szélszabadító
Iparosotthon, Bábszínházi Terem, Iciri-Piciri bérlet
spacer
24. P
19:00 Molière:
Scapin
Északi Színház, Deésy Jenő bérlet
09:30 Gimesi Dóra:
Szélszabadító
Iparosotthon, Bábszínházi Terem, Iciri-Piciri bérlet
11:00 Gimesi Dóra:
Szélszabadító
Iparosotthon, Bábszínházi Terem, Iciri-Piciri bérlet
spacer
25. Sz
19:00 Molière:
Scapin
Északi Színház, Nagy Iza bérlet
spacer
26. V
11:00 Csukás István:
Ágacska
Szakszervezetek Művelődési Háza, Kisiskolás bérlet
spacer
27. H
spacer
28. K
09:30 Gimesi Dóra:
Szélszabadító
Iparosotthon, Bábszínházi Terem, Iciri-Piciri bérlet
11:00 Gimesi Dóra:
Szélszabadító
Iparosotthon, Bábszínházi Terem, Iciri-Piciri bérlet
spacer
29. Sz
19:00 Örkény István:
Macskajáték
Északi Színház, a debreceni Csokonai Nemzeti Színház vendégjátéka, Választott I. bérlet.
19:00 Zágon István - Nóti Károly - Eisemann Mihály:
Hippolyt, a lakáj
József Attila Színház, Budapest
09:30 Gimesi Dóra:
Szélszabadító
Iparosotthon, Bábszínházi Terem, Iciri-Piciri bérlet
11:00 Gimesi Dóra:
Szélszabadító
Iparosotthon, Bábszínházi Terem, Iciri-Piciri bérlet
spacer
30. Cs
19:00 Örkény István:
Macskajáték
Északi Színház, a debreceni Csokonai Nemzeti Színház vendégjátéka, Választott II. bérlet.
10:00 A kiskakas gyémánt félkrajcárja
Nagykárolyi Kulturális Központ, Deák Endre terem, Picurka bérlet
11:30 A kiskakas gyémánt félkrajcárja
Nagykárolyi Kulturális Központ, Deák Endre terem, Picurka bérlet
spacer
31. P
10:00 Csukás István:
Ágacska
Szakszervezetek Művelődési Háza, Kisiskolás bérlet
spacer
  • Plakát
  • Plakát
  • Plakát
  • Plakát
  • Plakát
  • Plakát
  • Plakát
  • Plakát
  • Plakát