• Plakát
  • Plakát
  • Plakát
  • Plakát
  • Plakát
  • Plakát
  • Plakát
  • Plakát
Trupa Harag György Teatrul de păpuşi Studioul Ács Alajos
spacer
1. Mi
spacer
2. J
spacer
3. V
19:00 Varga Lóránt:
Interactiv
Sala Studio Ács Alajos, Spectacol la alegere V.
spacer
4. S
19:00 Varga Lóránt:
Interactiv
Sala Studio Ács Alajos, Spectacol la alegere VI.
spacer
5. D
spacer
6. L
spacer
7. Ma
spacer
8. Mi
10:00 Fazekas Mihály - Móricz Zsigmond - Bessenyei István †:
Ludas Matyi Szatmárban
Teatrul de Nord, Abonament clasele elementare, premiera
19:00 Fazekas Mihály - Móricz Zsigmond - Bessenyei István †:
Ludas Matyi Szatmárban
Teatrul de Nord, Spectacol la alegere I.
10:30 Jumătatea de creițar de diamant al cocoșelului
Nagykároly, Picurka bérlet I.
12:00 Jumătatea de creițar de diamant al cocoșelului
Carei, Abonament pentru prescolari II.
spacer
9. J
10:00 Fazekas Mihály - Móricz Zsigmond - Bessenyei István †:
Ludas Matyi Szatmárban
Teatrul de Nord, Abonament clasele elementare II.
17:00 Fazekas Mihály - Móricz Zsigmond - Bessenyei István †:
Ludas Matyi Szatmárban
Teatrul de Nord, Abonamentul Jakabffy Dezső
10:30 Jumătatea de creițar de diamant al cocoșelului
Carei, Abonament pentru prescolari III.
12:00 Jumătatea de creițar de diamant al cocoșelului
Carei, Abonament pentru prescolari IV.
spacer
10. V
17:00 Presser Gábor - Sztevanovity Dusán - Horváth Péter:
A padlás
Teatrul de Nord, Abonamentul Sepsy Károly, spectacolul Teatrului Szigligeti din Oradea
19:00 Ödön von Horváth:
Kasimir și Karoline
Teatrul Szigligeti Oradea
10:30 Jumătatea de creițar de diamant al cocoșelului
Șărmășag, spectacol inclus în abonament
12:00 Jumătatea de creițar de diamant al cocoșelului
Șărmășag, spectacol inclus în abonament
spacer
11. S
11:00 Presser Gábor - Sztevanovity Dusán - Horváth Péter:
A padlás
Teatrul de Nord, Abonamentul Krémer Sándor, spectacolul Teatrului Szigligeti din Oradea
19:00 Ödön von Horváth:
Kasimir și Karoline
Teatrul Szigligeti Oradea
spacer
12. D
spacer
13. L
18:00 Ödön von Horváth:
Kasimir și Karoline
Teatrul Municipal Carei, Abonamentul Nádai István
spacer
14. Ma
18:00 Ödön von Horváth:
Kasimir și Karoline
Teatrul Municipal Carei, Abonamentul Bródy István
spacer
15. Mi
spacer
16. J
19:30 Varga Lóránt:
Interactiv
Csokonai Forul din Debretin, Festivalul DESZKA
spacer
17. V
spacer
18. S
11:00 Jumătatea de creițar de diamant al cocoșelului
Casa Meșteșugarilor, intrare pe bilete
19:00 Mika Myllyaho:
Káosz
Sala Studio Ács Alajos, Spectacol la alegere V.
spacer
19. D
19:00 Mika Myllyaho:
Káosz
Sala Studio Ács Alajos, Spectacol la alegere VI.
spacer
20. L
spacer
21. Ma
11:00 Fazekas Mihály - Móricz Zsigmond - Bessenyei István †:
Ludas Matyi Szatmárban
Teatrul de Nord, Abonament clasele elementare III.
17:00 Fazekas Mihály - Móricz Zsigmond - Bessenyei István †:
Ludas Matyi Szatmárban
Teatrul de Nord, Abonamentul Sepsi Károly
spacer
22. Mi
11:00 Fazekas Mihály - Móricz Zsigmond - Bessenyei István †:
Ludas Matyi Szatmárban
Teatrul de Nord, Abonament clasele elementare IV.
19:00 Mika Myllyaho:
Káosz
Sala Studio Ács Alajos, Spectacol la alegere VII.
spacer
23. J
14:30 Fazekas Mihály - Móricz Zsigmond - Bessenyei István †:
Ludas Matyi Szatmárban
Teatrul Municipal Carei, Abonamentul Krémer Manci
18:00 Fazekas Mihály - Móricz Zsigmond - Bessenyei István †:
Ludas Matyi Szatmárban
Teatrul Municipal Carei, Abonamentul Krémer Ferenc
spacer
24. V
10:00 Fazekas Mihály - Móricz Zsigmond - Bessenyei István †:
Ludas Matyi Szatmárban
Teatrul de Nord, Abonament clasele elementare V.
17:00 Fazekas Mihály - Móricz Zsigmond - Bessenyei István †:
Ludas Matyi Szatmárban
Teatrul de Nord, Abonamentul Bessenyei István
spacer
25. S
11:00 Fazekas Mihály - Móricz Zsigmond - Bessenyei István †:
Ludas Matyi Szatmárban
Teatrul de Nord, Abonamentul Krémer Sándor
19:00 Mika Myllyaho:
Káosz
Sala Studio Ács Alajos, Spectacol la alegere VIII.
spacer
26. D
spacer
27. L
09:30 Az öreg király hagyatéka
Casa Meșteșugarilor, Abonament pentru prescolari
11:00 Az öreg király hagyatéka
Casa Meșteșugarilor, Abonament pentru prescolari
spacer
28. Ma
18:00 Vörösmarty Mihály:
Csongor şi Tünde
Teatrul Csokonai din Debrecen
09:30 Az öreg király hagyatéka
Casa Meșteșugarilor, Abonament pentru prescolari
11:00 Az öreg király hagyatéka
Casa Meșteșugarilor, Abonament pentru prescolari
spacer
29. Mi
16:00 Vörösmarty Mihály:
Csongor şi Tünde
Teatrul Csokonai din Debrecen
09:30 Az öreg király hagyatéka
Casa Meșteșugarilor, Abonament pentru prescolari
11:00 Az öreg király hagyatéka
Casa Meșteșugarilor, Abonament pentru prescolari
spacer
30. J
16:00 Vörösmarty Mihály:
Csongor şi Tünde
Teatrul Csokonai din Debrecen
19:00 Molière:
Burghezul gentilom
Teatrul de Nord, Spectacol la alegere, spectacolul Teatrului Csokonai din Debretin
09:30 Az öreg király hagyatéka
Casa Meșteșugarilor, Abonament pentru prescolari
11:00 Az öreg király hagyatéka
Casa Meșteșugarilor, Abonament pentru prescolari
spacer
31. V
19:00 Molière:
Burghezul gentilom
Teatrul de Nord, Spectacol la alegere II., spectacolul Teatrului Csokonai din Debretin
09:30 Az öreg király hagyatéka
Casa Meșteșugarilor, Abonament pentru prescolari
11:00 Az öreg király hagyatéka
Casa Meșteșugarilor, Abonament pentru prescolari
spacer
  • Plakát
  • Plakát
  • Plakát
  • Plakát
  • Plakát
  • Plakát
  • Plakát
  • Plakát