• Plakát
  • Plakát
  • Plakát
  • Plakát
  • Plakát
  • Plakát
  • Plakát
  • Plakát
spacer
4. V
18:00 Molière: Avarul (Sepsiszentgyörgyi színház)
Északi Színház, nagyterem
21:00 Iacob Gordin: A szerelem átka (Bukaresti Zsidó Színház)
Szakszervezetek Művelődési háza, nagyterem
spacer
5. S
17:00 Misima Jukió: Madame de Sade (Ariel Gyermekszínház)
Északi Színház, Ács Alajos Játékszín
20:00 Spiró György: Impostorul (Csíki Játékszín)
Északi Színház, nagyterem
spacer
6. D
16:00 Hatházi András: Manka (Szatmári színház)
Szakszervezetek Művelődési Háza, nagyterem - színpadi nézőtér
18:30 Gadjo Dildo (Giuvlipen Színház)
Szakszervezetek Művelődési Háza, kisterem
20:00 Visky András: Porno - Istoria soției mele (Szatmári színház)
Északi Színház, nagyterem
spacer
7. L
19:00 Theodora Herghelegiu: Tündéri (Aradi Kamaraszínház)
Szakszervezetek Művelődési Háza, nagyterem - színpadi nézőtér
spacer
8. Ma
18:00 Salvatore Quasimodo - Tadeusz Różewicz: Házikó a halottaknak (Shoshin Színházi Egyesület)
Északi Színház, Ács Alajos Játékszín
19:00 Radu Afrim: A néző élete és halála felszínes és ártatlan történetekben elmesélve (Temesvári Csiky Gergely Színház)
Északi Színház, nagyterem
22:00 Salvatore Quasimodo - Tadeusz Różewicz: Házikó a halottaknak (Shoshin Színházi Egyesület)
Északi Színház, Ács Alajos Játékszín
spacer
9. Mi
18:00 Fade out (András Lóránt Társulat)
Szakszervezetek Művelődési Háza, nagyterem - színpadi nézőtér
19:30 Lutz Hübner: Die Firma Dankt (Nagyszebeni Színház)
Északi Színház, nagyterem
21:30 Hanna Azoulay Hasfari: Yom Kippur (Szatmárnémeti Északi Színház)
Szakszervezetek Művelődési Háza, nagyterem - színpadi nézőtér
spacer
10. J
17:00 Székely János: Dózsa (Yorick-Stúdió)
Szakszervezetek Művelődési Háza, kisterem
18:30 Occupy Yourself (Váróterem Projekt)
Szakszervezetek Művelődési Háza, nagyterem - színpadi nézőtér
21:00 Pour toujours (Mindörökké) (Kolozsvári színház)
Északi Színház, nagyterem
spacer
11. V
15:00 Anton Pavlovics Csehov: Pescăruşul (Marosvásárhelyi szinház)
Északi Színház, nagyterem
20:00 Anton Pavlovics Csehov: Pescăruşul (Marosvásárhelyi szinház)
Északi Színház, nagyterem
spacer
12. S
16:30 Bernard-Marie Koltès: Roberto Zucco (Székelyudvarhelyi színház)
Északi Színház, nagyterem
18:30 I. L. Caragiale: Zűrzavaros éccaka (Figura Stúdió Színház)
Szakszervezetek Művelődési háza, nagyterem
22:00 Kiss Csaba: Skandináv lottó (Kézdivásárhelyi Városi Színház)
Szakszervezetek Művelődési Háza, kisterem
spacer
13. D
17:00 Kampf (M-Stúdió )
Szakszervezetek Művelődési háza, nagyterem, színpadi nézőtér
18:00 Anton Pavlovics Csehov: Három nővér (Nagyváradi színház)
Északi Színház, nagyterem
spacer
  • Plakát
  • Plakát
  • Plakát
  • Plakát
  • Plakát
  • Plakát
  • Plakát
  • Plakát