• Plakát
  • Plakát
  • Plakát
  • Plakát
  • Plakát
  • Plakát
  • Plakát
  • Plakát
  • Plakát
Trupa Harag György Teatrul de păpuşi Studioul Ács Alajos
spacer
1. V
19:00 Zágon István - Nóti Károly - Eisemann Mihály:
Hippolyt, lacheul
Teatrul de Nord, abonament Deésy Jenő, spectacol titrat în limba română
18:00 Tóth- Máthé Miklós:
Eu, Károli Gáspár
Nagyecsed, Biserica Reformată
spacer
2. S
19:00 Zágon István - Nóti Károly - Eisemann Mihály:
Hippolyt, lacheul
Teatrul de Nord, abonament Diószeghy Iván, spectacol titrat în limba română
spacer
3. D
19:00 Zágon István - Nóti Károly - Eisemann Mihály:
Hippolyt, lacheul
Teatrul de Nord, spectacol cu intrare pe bilete, spectacol titrat în limba română
spacer
4. L
spacer
5. Ma
spacer
6. Mi
spacer
7. J
19:00 Jordi Galcerán:
Burundanga, sau bascii, masca și marfa
deplasare la Miskolc
spacer
8. V
14:00 Geszti Péter - Békés Pál - Dés László:
Cartea junglei
deplasare la Miskoc
19:30 Tom Dugdale - Hatházi András:
Cincisprezece încercări pentru actorie
deplasare la Miskolc
spacer
9. S
19:00 William Shakespeare:
Comedia erorilor
deplasare la Miskolc
11:00 Fabók Mariann:
A háromágú tölgyfa tündére
Zîna plopului cu trei crengi, spectacolul teatrului de păpuși al lui Fabók Mancsi, Casa Meșteșugarilor
18:00 Kapós Böske
Kapós Böske - spectacolul teatrului de păpuși al lui Fabók Mancsi, Casa Meșteșugarilor - Limita de vârstă: 18 ani
spacer
10. D
spacer
11. L
spacer
12. Ma
spacer
13. Mi
17:00 Ray Cooney:
Fără leac împotriva familiei
Teatrul de Nord, abonament Szabadkai József
spacer
14. J
17:00 Ray Cooney:
Fără leac împotriva familiei
Teatrul de Nnord, abonamentul Szabados Árpád
17:00 VANmeSE
Casa de Cultură a Sindicatelor, sala mare, specatacolul Ansamblului Nagyvárad
spacer
15. V
16:00 VANmeSE
Casa de Cultură a Sindicatelor, sala mare, specatacolul Ansamblului Nagyvárad
19:00 Ray Cooney:
Fără leac împotriva familiei
deplasare la Oradea
spacer
16. S
11:00 VANmeSE
Casa de Cultură a Sindicatelor, sala mare, specatacolul Ansamblului Nagyvárad
17:00 Ray Cooney:
Fără leac împotriva familiei
deplasare la Oradea
spacer
17. D
19:00 Ray Cooney:
Fără leac împotriva familiei
deplasare la Oradea
spacer
18. L
spacer
19. Ma
14:00 Geszti Péter - Békés Pál - Dés László:
Cartea junglei
deplasare la Oradea
18:00 Geszti Péter - Békés Pál - Dés László:
Cartea junglei
deplasare la Oradea
09:30 Écsi Gyöngyi:
Angyalbárányok
Spectacolul Teatrului Árgyélus, Casa meşteşugarilor
11:00 Écsi Gyöngyi:
Angyalbárányok
Spectacolul Teatrului Árgyélus, Casa meşteşugarilor
spacer
20. Mi
09:30 Écsi Gyöngyi:
Angyalbárányok
Spectacolul Teatrului Árgyélus, Casa meşteşugarilor
11:00 Écsi Gyöngyi:
Angyalbárányok
Spectacolul Teatrului Árgyélus, Casa meşteşugarilor
spacer
21. J
09:30 Écsi Gyöngyi:
Angyalbárányok
Spectacolul Teatrului Árgyélus, Casa meşteşugarilor
11:00 Écsi Gyöngyi:
Angyalbárányok
Spectacolul Teatrului Árgyélus, Casa meşteşugarilor
spacer
22. V
19:00 Zágon István - Nóti Károly - Eisemann Mihály:
Hippolyt, lacheul
Teatrul de Nord, abonament Tarnói Emília, spectacol titrat în limba română
09:30 Écsi Gyöngyi:
Angyalbárányok
Spectacolul Teatrului Árgyélus, Casa meşteşugarilor
11:00 Écsi Gyöngyi:
Angyalbárányok
Spectacolul Teatrului Árgyélus, Casa meşteşugarilor
spacer
23. S
11:00 Zágon István - Nóti Károly - Eisemann Mihály:
Hippolyt, lacheul
Teatrul de Nord, abonament Jakabffy Dezső, spectacol titrat în limba română
19:00 Zágon István - Nóti Károly - Eisemann Mihály:
Hippolyt, lacheul
Teatrul de Nord, abonament Nagy Iza, spectacol titrat în limba română
spacer
24. D
16:00 Zágon István - Nóti Károly - Eisemann Mihály:
Hippolyt, lacheul
Teatrul de Nord, abonament Vándor András, spectacol titrat în limba română
spacer
25. L
09:30 Écsi Gyöngyi:
Angyalbárányok
Spectacolul Teatrului Árgyélus, Casa meşteşugarilor
11:00 Écsi Gyöngyi:
Angyalbárányok
Spectacolul Teatrului Árgyélus, Casa meşteşugarilor
spacer
26. Ma
09:30 Écsi Gyöngyi:
Angyalbárányok
Spectacolul Teatrului Árgyélus, Casa meşteşugarilor
11:00 Écsi Gyöngyi:
Angyalbárányok
Spectacolul Teatrului Árgyélus, Casa meşteşugarilor
spacer
27. Mi
17:00 Zágon István - Nóti Károly - Eisemann Mihály:
Hippolyt, lacheul
Teatrul de Nord, abonament Sepsy Károly, spectacol titrat în limba română
09:30 Écsi Gyöngyi:
Angyalbárányok
Spectacolul Teatrului Árgyélus, Casa meşteşugarilor
11:00 Écsi Gyöngyi:
Angyalbárányok
Spectacolul Teatrului Árgyélus, Casa meşteşugarilor
spacer
28. J
spacer
  • Plakát
  • Plakát
  • Plakát
  • Plakát
  • Plakát
  • Plakát
  • Plakát
  • Plakát
  • Plakát